Ekibimiz

Yönetim Kurulu

Dr. Ahmet Faruk TUNA

Kurucu, Başkan

1985’te İstanbul’da doğdu, Marmara Üniversitesi Maliye bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Sonrasında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi alanında Kişilik Tiplerinin Bireysel Yenilikçiliğe Etkisini çalıştığı doktora tezini tamamladı.
devamı

Dr. Selçuk DEMİRBAŞ

CTO

1984 Yılında İstanbul'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Coastal Sciences & Engineering bölümü Yüksek Lisans ve Doktora eğitimine sahiptir.
devamı

Dr. Ahmet YILDIRIM

Yönetim Kurulu Üyesi

1988 Yılında İstanbul'da doğdu. 2011'de Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2020 yılında Imperial College Business School'dan, iş ekosistemlerinin firmalarca biçimlendirilmesi üzerine yayınladığı tez çalışması ile İnovasyon ve Girişimcilik alanında doktorasını aldı.
devamı

Ahmet Furkan ŞAHİN

Yönetim Kurulu Üyesi

Istanbul Beykent Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden lisans mezunu olduktan sonra Istanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ilişkiler alanında master eğitimi aldı. 2012 yılında yeni bir iş modeliyle RentCorp isminde bir filo kiralama sirketi kurdu. 2016 yılına kadar özel bir teknoloji şirketinde iş analisti ve proje yoneticisi olarak çalıstı.
devamı

Ömer ÖZSALİH

Yönetim Kurulu Üyesi

6 Ekim 1999 yılında Trabzon’da doğdum. Lise eğitimimi Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Lise eğitimimin kısa bir dönemini Erasmus K+ bursu ile İtalya Palermo’da geçirdim. 2017 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Endüstri Mühendisliği bölümünü kazandım. Hazırlık sınavını geçtiğim için direkt olarak bölüme başladım. İlk yıl üniversitenin en aktif iş ve kariyer kulübü olan Marmara Industrial Engineering Society (MIES)’de aktif üye olarak yer aldım.
devamı

Murat ÖZBEK

Yönetim Kurulu Üyesi

27 Aralık 1993’te Konya’da doğdu. Ankara Kalecik Anadolu Öğretmen Lisesini bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği bölümüne başladı. Yıldız Teknik üniversitesindeki eğitimini ailevi sebeplerden dolayı 3. Yılında bıraktıktan sonra, Konya Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümüne başladı. 2020 yılı Temmuz ayında Konya Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.
devamı

M. Baler TUNA

Yönetim Kurulu Üyesi

2000 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokulda Trinity College London Grade 5 üstün başarı sertifikası ve Cambridge Young Learners üstün başarı sertifikası aldı. 2018 yılında, yüksek başarı göstererek ingilizce hazırlığı okumadan geçtikten sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünü kazandı ve 3.Sınıf olarak eğitimine devam ediyor. 8 yıl bağımsız olarak çalıştığı yıllarda Beşiktaş, Eczacıbaşı ve TİKA dahil olmak üzere birçok firmaya video prodüksiyon ve reklamcılık işi yaptı. Beşiktaş J.K. ile Bırakmam Seni kampanyası boyunca çalışmış, hazırladığı Babalar Günü özel videosu tüm ulusal televizyon kanallarında yayınlanmıştır.
devamı

Burakhan CEBECİ

Yönetim Kurulu Üyesi

Bella Maison Genel Müdür Yardımcısı

1990 yılında İstanbul’da doğdu.Özel Çınar Koleji mezunu, 2008-2012 yıllarında Alfred University Business Administration(İşletme İdaresi) ve Ekonomi eğitimi aldı. 2013 yılında İstanbul Şehir Üniversite Sosyoloji ve aynı zamanda İstanbul Ünivertsitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakultesi(AUZEF) İşletme bölümlerine giriş yaptı.
devamı